Firmamız Hakkında

Cam'a HAYAT verir

Firmamız 27.04.2014 yılında OBA CAM ALÜMİNYUM DOĞRAMA MOBİLYA VE İNŞ.SAN.TİC.A.Ş. Zonguldak/Çaycuma'da kurulup 15.07.2014 yılında üretime başlamıştır.

Son teknolojiden yararlanarak ve 15 adet makine ile 30 personelle birlikte vardiyalı çalışma sistemiyle birlikte üretim yapmaktayız.

Üretimimizde kullandığımız makineler şunlardır; Otoket Makinesi, Tiokol Makinesi, Temper Makinesi, Double rodaj Makinesi, Isı cam yıkama makinesi, Dikey Kumlama Makinesi, 2 Adet Rodaj Makinesi, 2 Adet Yatay Yıkama Makinesi, L Rodaj Makinesi, CNC Delik Makinesi, CNC Jumbo Kesim Makinesi ,Forma makinesi


Temel felsefemiz, TEMİZ ve DOĞRU Ticaret, doğru hizmet vermek. Müşterilerimize hızlı, güvenilir hizmet ve ürünler sunarak pazarda yer edinmeyi hedefledik. Her ticari işletmenin temel hedefi para kazanmakken firmamızın temel hedefi para kazanmak yanında sektörüne prestijli ürünlerle doğru çözümler üretmek ve sunmak olmuştur.

Günümüzün Globalleşen dünyasında, herkes istediği malzemeye direkt bağlantılar yoluyla ulaşabilmektedir. Bu bağlamda herkes malzeme satışı yaparken firmamızın farkı bu noktada ortaya çıkmaktadır. Bizler, dostlarımız ve çözüm ortağı olduğumuz firmalarımıza doğru çözümler, doğru ürünler ve doğru hizmetleri, sürekli, süratli ve her şekilde verdiğimiz hizmet ve ürünün arkasında durarak ortaya koymuş bulunmaktayız.